Thermomix

Dlouhé roky se zabývám zdravým životním stylem, pohybem, péčí o tělo a duši a spolu s tím přirozeně také zdravým stravováním. Od svých osmnácti let jsem prošla různorodými přístupy k jídlu. Od roků úplného vegetariánství po svých cestách do Indie, přes živou stravu inspirovanou kurzy vaření na Bali, stravováním se v těhotenství k holistickému přístupu, který zaujímám nyní. Připravovat jídlo ze základních potravin, jíst vše, s mírou, udržitelně a vědomě.

Foto: lukasapetra.com

Baví mě zabývat se tím, jak sobě a své rodině připravovat jednoduchá zdravá jídla tak, abych nestrávila v kuchyni většinu dne. Velkým pomocníkem je mi Thermomix. Seznámila jsem se s ním před 16 lety, když jsem se starala o dvě holčičky v německé rodině blízko Regensburgu. Zcela přirozeně jsem si jej pořídila jako první (a jediný) přístroj do své vlastní domácnosti. Od té doby ho skutečně používám každý den. Dnes už tedy o dvě generace modernější model.

Umí totiž například mlít obilí, mák, luštěniny, ořechy, hnětat těsto na chleba, sekat led i mražené ovoce na zmrzliny, maso, koření, bylinky, strouhat zeleninu, čokoládu, sýry, oříšky, šlehat smoothie, bílky, polevy, pomazánky, humusy, také restovat, vařit klasicky, v páře nebo dokonce disponuje funkcemi sous-vide nebo pomalý hrnec, fermentuje a mnoho dalšího.

Máte-li chuť, ráda bych ho představila i vám, kteří:

si přejete usnadnit si práci s vařením

jste nadšeni zdravým jídlem a chcete si jednoduše a mnohem ekonomičtěji připravovat moderní zdravé potraviny jako například ořechová mléka, ořechová másla, fermentovat, vyrábět jogurty – ať už mléčné nebo veganské kokosové, mlít si zrna na mouku, zadělávat chléb a jiné pečivo nebo vařit v pomalém hrnci

neumíte vařit, ale potřebujete nasytit sebe nebo rodinu

neradi vaříte a chcete strávit co nejméně času v kuchyni

vaříte rádi, rádi objevujete nové recepty, zkoušíte zdravější varianty

chcete ušetřit

máte rádi moderní přístroje

máte zahrádku a rádi zpracováváte své výpěstky (marmelády, protlaky, rajské omáčky, fermentace zeleniny, zmrzliny z vlastního ovoce)

Pokud Vás Thermomix zaujal, ráda Vám jej představím na individuální nezávazné ukázce. Ukázka probíhá tak, že se domluvíme na termínu, který vám bude vyhovovat. Přijedu za vámi a společně uvaříme pro vás a vaši rodinu okouzlující jídlo o mnoha chodech J Vyzkoušíte si, jak se s TM pracuje, jak vaří, co všechno umí a  jak jednoduchá je jeho údržba. Přizvat můžete kohokoliv z rodiny, svých přátel.

Kontakt:

Mgr. Klára Branda

777 622 263

klarahetzmanova@gmail.com

Foto: lukasapetra.com