Víkend Yoga&Love&Care

Víkend Yoga&Love&Care

Přijměte pozvání na pečující a rozmazlovací víkendové pobývání spolu. Čekají nás vyživující lekce jógy, meditace, dechové techniky, zpívání manter za doprovodu harmonia, prozkoumávání svých hlubin a vychutnávání si každého dechu v přítomného okamžiku.

Kdy: pátek  21. – neděle 23. května 2021

Cena: 3.900 Kč

Kde: Organic Farm Soběsuky, (cca 35 min z Plzně)

Cena zahrnuje:

ubytování ve dvoulůžkových domečcích z čistě přírodních materiálů, ve znamení čaker (  https://www.organic-farm.cz/ )

POZOR: koupelny a toalety nejsou součástí pokoje, ale přes „dvorek“ … jsou  prostorné, čisté a je jich dostatek.  Mrkněte na web pro bližší představu.

plnou veganskou stravu (snídaně, oběd, večeře, saláty, dezerty)

čtyři lekce jógy

představení otužovací/dechové metody Wim Hof a dobrovolný ponor do biotopu s profi instruktorem Václavem Silovským

Něco mimořádného navíc:

Tentokrát jsem na víkend přizvala dva milé hosty, kterých si velmi vážím nejen pro jejich profesionální schopnosti, ale také pro jejich dobré srdce upřímně nadšené a zapálené pro to, co dělají. Věřím, že nám ještě o mnoho zpříjemní naše víkendové bytí spolu.

Těšit se můžete na úžasné masáže Martina Slezáka a kosmetické hýčkání Jany Nováčkové, která se už 15 let zabývá prací s Biokosmetikou. Rozpisy termínů budou k dispozici už při přihlášení.   

Přihlášení a platba:

Při přihlášení prosím o úhradu zálohy 1.500 Kč na účet   115-3733660237/0100 Doplatek týden před konáním. V případě covid situace budeme hledat nejbližší možný nový společný termín, pokud jej nenajdeme, platba bude vrácena.